TAKTO sa to robí, do psej matere!

Kapela Takto event fotografia Muzikantský Pezinek

Čo by to bol za hudobný event, keby na ňom nevystupoval so svojou kapelou aj organizátor? Muzikantský Pezinek nebol v tomto výnimkou a tak ako predposledná na pódium vyšla o cca pol jedenástej kapela TAKTO.

Klasické hity overené časom

Kapela Takto event fotografia Muzikantský Pezinek

Hudobná skupina TAKTO je partia kamarátov a hudobných nadšencov. Ako samostatná kapela vznikla pred 2 rokmi z pôvodne dlhoročne pôsobiaceho pezinského zoskupenia Salem, ktorá sa tým pádom po vyše  desiatich rokoch rozdelila na dve samostatné kapely s odlišným obsadením aj repertoárom.

 

TAKTO momentálne tvorí 5 členov, kde hlavný spev ťahá ženská časť kapely Emília Sandtnerová. V niektorých skladbách sa pridáva k zvuku nielen hlasom ale aj perkusiami. Gabo Béda mastí basu, Milan Čukan má na starosti gitaru a na bicí rytmus drží Igor Ulrich (rovnaké prizvisko ako bubeník Skupiny Metallica Lars Ulrich? Náhoda???). Celá spomínaná zostava okrem bubeníka zároveň spieva. V niektorých skladbách ako zbory pri ktorých vynikne hlavný ženský vokál a pri iných zase majú na starosti hlavný spev. Samozrejme nezabúdajme, že je tu aj Richard Vittko, ktorý má na starosti zvuk a manažment.

Kapela Takto event fotografia Muzikantský Pezinek

TAKTO sa to robí do psej matere

Pri názve ma v spojitosti s eventom Muzikantský Pezinek a koncertom samotnej kapely TAKTO napadol práve trošku pozmenený výrok istého Róberta eF.

 

Takýto typ podujatia a dobre odohraté a odspievané covery českých a slovenských pesničiek sú jednoducho výbornou kombináciou. Ľudia skladby dlhé roky poznajú a radi si ich spolu s kapelou spolu zaspievajú. Keď k nim pridáte aj niekoľko zahraničných hitov, nemôžete nič pokaziť.

 

Počas koncertu si Emília na duet vytiahla z publika na pódium Klárku Vyskočovú Kudláčkovú. Pamätať si ju môžete napríklad zo speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska, kde sa dostala do tímu Michala Davida.

 

Klára (alias Klaris) pôsobí okrem iného aj v speváckom zoskupení muzikálu Alžbeta Báthory. Dievčatá sa super chytili a odspievali celú skladbu Čerešne od Hany Hegerovej, pričom ju dopredu nemali ani nacvičenú ani vopred odspievanú. Good Job!!!

Kapela Takto event fotografia Muzikantský Pezinek

Setlist TAKTO na evente Muzikantský Pezinek

  1. White Wedding (Billy Idol)
  2. Mám na Teba chuť (Pavol Habera)
  3. Podvod (Slobodná Európa)
  4. Dávám Ti jeden den (Kabát)
  5. Čumil (Iné Kafe)
  6. Čerešne (Hana Hegerová)
  7. Come As You Are (Nirvana)

Páči sa vám moja tvorba?

Ak sa vám páči to čo vidíte – moje blogy či fotografie pomôžte mi ich šíriť do digitálneho sveta. Mne každé fotenie a písanie zaberie niekoľko hodín. Vaša podpora vám zaberie iba niekoľko sekúnd!

 

Stačí ak ma podporíte sledovaním mojich sociálnych sietí:
Facebook: https://www.facebook.com/strobefotografia

Instagram: https://www.instagram.com/strobesk/

 

Prípadne ak uznáte za vhodné, pridajte mi hodnotenie mojej práce tu:

Google: https://g.page/r/CXyzHNpjciUhEB0/review

Facebook: https://www.facebook.com/strobefotografia/reviews

 

A samozrejme, ak budete potrebovať fotografie z eventu, ozvite sa a dohodneme si detaily.

Mohlo by vás zaujímať

Muzikantský Pezinek - eventové fotografie TAKTO

Event fotografia Jana Majeská
Predchádzajúci Škandál!!! Jana Majeská túžila po milencovi!
Nasledujúci Klub náročného diváka uvádza: Havo Slavo
Divadlo pod balkónom Havo Slavo event fotografia

Comments are closed.