Škandál!!! Jana Majeská túžila po milencovi!

Event fotografia Jana Majeská

Monika Macháčková si do aprílovej talkshow pozvala po Jánovi Koleníkovi ďalšiu hereckú osobnosť zo seriálu Dunaj, k vašim službám. Do priestorov Labyrintu prišla na rozhovor Jana Majeská, ktorá v spomínanom seriáli hrá nekompromisnú a ráznu Helgu Kalusovú.

Event fotografia Jana Majeská

Prišou Prešou do Senca

Janka je rodáčkou z Prešova a vďaka podpore rodičov vyštudovala herectvo na VŠMU v Bratislave. Tu sa prvý krát stretla aj so svojim budúcim manželom, taktiež známym slovenským hercom Marekom Majeským

 

Krátko po skončení štúdia si založili rodinku a aj to je jeden z dôvodov, prečo sa so svojim hereckým talentom na televíznych obrazovkách ukázala až neskôr. Rodina a výchova detí dostala prioritu.

 

Od roku 2007, respektíve 2008 ste mali možnosť ju vidieť vo viacerých slovenských seriáloch a filmoch. Medzi najznámejšie patria určite Mesto tieňov, Milenky, Za sklom, Nový život a od minulého roka Dunaj, k vašim službám.

Event fotografia Jana Majeská

Dobrý rozhovor je ako varenie

Rozhovor s Janou bol ako dobré jedlo. Zmiešalo sa tam množstvo dobrých ingrediencií, ktoré Monika svojim moderovaním pekne potroche pridávala, zamiešala aby to vždy dochutila niečim „pikantnejším“.

 

Základ slovného pokrmu tvorilo rozprávanie o Janinom súkromnom živote, vzťahu k Marekovi, dcéram (ktoré sa zatiaľ na hereckú dráhu nechystajú) aj životu ako takému. Po zamiešaní sa pridali témy športu, keďže Janka od detstva miluje jachting. Dostala sa k nemu cez svojich rodičov, ktorí vlastnili malú plachetnicu. Minulý týdeň sa dokonca na seneckých jazerách zúčastnila pretekov, kde ju iba jedno miesto delilo od víťazstva.

 

Ona síce povedala že „získala druhé miesto“, ale napokon vlastne boli iba dve účastníčky v jej kategórii. A toto ja na príbehoch milujem. Schopnosť podať ich z toho pozitívneho konca! Milo, vtipne, šarmantne, s noblesou.

 

Cestoviny Cestovanie je ďalšou z vášní, akými si Jana Majeská s rodinou plní svoj život. Veľmi pekne poznamenala, že od určitého životného okamihu nie sú v živote človeka dôležité materiálne hodnoty, ale to, čo za svoj relatívne krátky život zažijeme. Zážitok je totiž niečo, čo nám nikto nezoberie, čo v sebe budeme mať stále a na čo si vždy spomeniete… teda pokiaľ nemáte Alzhaimera. Vtedy to už môže byť problém.

Event fotografia Jana Majeská

Škandál!!! Jana Majeská túžila po milencovi!

Jasné že je to iba bulvárny nadpis. A teraz vysvetlím prečo tu je, keďže nikto z bulváru to aj tak čítať nebude. Ale sľúbil som Monike, že to teda aspoň ja dám do článku.

 

Veľká časť talkshow sa točila okolo hereckej kariéry Janky Majeskej. Prím určite tvorili príbehy z natáčania seriálu Dunaj, k vašim službám. Samozrejme spomenuli sa aj predchádzajúce obsadenia v iných seriáloch, ako sa točia milostné scény, nahota… No a tu prichádza prepojenie na spomenutý nadpis. Ten prišiel ako pikantné korenie, ktoré pred koncom pridáte na celkové dochutenie. Padla totiž otázka z publika, ako prišlo k tomu, že v seriáli sa Janina postava Helgy zaplietla s milencom (tuším Ludwigom?).

 

No a v tom najlepšom z Janky vypadlo, že to bol jeden z jej nápadov. Toho sa hneď chytila pohotová Monika a utrúsila, že keby tam bol nejaký bulvárny novinár, určite by bol v novinách na druhý deň titulný článok s nadpisom „Jana Majeská túžila po milencovi!“ Na… tak tu to máte dievčatá :))))) Rád som vám pomohol!

Event fotografia Jana Majeská

Chutná porcia po ktorej máte chuť na zákusok

Monika Macháčková opäť odviedla skvelú moderátorskú prácu. Priviedla do Senca už tretiu hviezdu zo seriálu. Aj keď, ako obidve protagonistky talkshow poznamenali, sláva slovenských hercov sa končí v Hainburgu.

 

Potešila divácka návštevnosť aj zapojenie otázkami, na ktoré Jana odpovedala so šarmom, vtipom a bezprostrednosťou. Bol to príjemný a uvoľnený večer… a napokon som aj tak skončil v cukrárni oproti.

Event fotografia Jana Majeská

Fotenie eventu

O fotení tejto ďalšej talkshow by som kľudne mohol zopakovať to, čo som už písal pri predchádzajúcich eventoch, napríklad naposledy v rozhovore Moniky Macháčkovej s Veronikou Homolovou Tóthovou. Takže to nebudem nejako zbytočne opakovať.

 

Použil som zas a znova osvedčenú kombináciu Canon EOS R6 mark II a objektív Canon RF 70–200 mm f/2,8 L IS USM a druhú polovicu eventu fotil na Canon RF 24-70mm f2.8 L IS USM. celkovo mám ale pocit, že tento objektív zanesiem čo najskôr do servisu. Nejako to vyzerá na problém s ostrením,… jedine že by to nebolo objektívom. Hm…

 

Samozrejme fotenie bolo bez použitia akéhokoľvek blesku, takže ISO podľa záberu 3000-5000, uzávierka 1/320, clona 2.8-4.

Event fotografia Jana Majeská

Páči sa vám moja tvorba?

Ak sa vám páči to čo vidíte – moje blogy či fotografie pomôžte mi ich šíriť do digitálneho sveta. Mne každé fotenie a písanie zaberie niekoľko hodín. Vaša podpora vám zaberie iba niekoľko sekúnd!

 

Stačí ak ma podporíte sledovaním mojich sociálnych sietí:
Facebook: https://www.facebook.com/strobefotografia

Instagram: https://www.instagram.com/strobesk/

 

Prípadne ak uznáte za vhodné, pridajte mi hodnotenie mojej práce tu:

Google: https://g.page/r/CXyzHNpjciUhEB0/review

Facebook: https://www.facebook.com/strobefotografia/reviews

 

A samozrejme, ak budete potrebovať fotografie z eventu, ozvite sa a dohodneme si detaily.

Zopár odkazov

Fotografie z talkshow Moniky Macháčkovej s Janou Majeskou

Event fotografia koncert speváckych zborov Stella a Sborklan
Predchádzajúci Dvojkoncert speváckych zborov Stella a SborKlan
Nasledujúci TAKTO sa to robí, do psej matere!
Kapela Takto event fotografia Muzikantský Pezinek

Comments are closed.