Talk show s Jankom Koleníkom zaplnila kinosálu MsKS

Ján Koleník talkshow event foto Senec

Talkshow s Jánom Koleníkom

Nebýva zvykom aby nejaká talkshow v Senci naplnila takmer do posledného miesta kinosálu v MsKS. Skôr je to tak, že takéto eventy sa konajú v priestoroch Labyrintu a teda aj v nepomerne komornejšej atmosfére aj návštevnosti.

 

Moderátorka a novinárka Monika Macháčková si v Senci pozvala na stretnutie s divákmi herca Janka Koleníka, ktorého výkon môžete aktuálne sledovať v seriáli „Dunaj, k vašim službám„. Popravde… pre mňa bol topkovým jeho herecký výkon v seriáloch Za sklom a neskôr Ultimátum, čo sú žánre, ktoré mne chutia. Janko Koleník je však všestranným umelcom.

 

Okrem účinkovania v Slovenskom národnom divadle má za sebou množstvo úloh vo filmoch a seriáloch ale aj účinkovanie v tanečnej súťaži Let’s Dance, kde sa stal spolus Vandou Polákovou víťazom 7. série, ktorá sa vysielala na jar roku 2022.

Popularitu Koleníka v Senci podfarbuje aj fakt, že pre veľký záujem bola talkshow presunutá z Labyrintu do kinosály, ktorá má oveľa väčšiu kapacitu (255 miest na sedenie). A nechýbalo naozaj veľa aby sála bola úplne vypredaná!

Ján Koleník talkshow event foto Senec

Keď je na evente viac ako 100% profesionál

Nebola to prvá talkshow ktorej som sa zúčastnil, bola však prvým eventom takéhoto formátu, ktorý som fotil. Už pri príchode Jana Koleníka na pódium sa ozval nadšený potlesk… a áno, priznajme si že z väčšej časti ženského publika. Monika Macháčková postupne pootvárala kopec tém, spojených prevažne s jeho hereckou kariérou.

 

Predviedla ako je to v jej podaní výborný moderátorský výkon. Ústrednou postavou ale bol hosť a musím povedať… Janko Koleník bol v pravom slova zmysle 120% profesionálny a predviedol všetko, čo senecké publikum očakávalo.

 

Dozvedeli sme sa veľa informácií z pozadia natáčania seriálov, tanečnej súťaže ale aj niečo zo súkromného života. Všetko podané pôsobivo, zaujímavo aj humorne, podporené uvoľnenou rečou tela, gestikuláciou, prácou s publikom, s ktorým Janko nadviazal okamžite bezprostredný kontakt. Nič umelé, nič strojené. Autentickosť osobného prejavu a charizmy Jána Koleníka prejavu bola proste skvelá.

 

Senecké publikum bezprostrednosť Janka Koleníka ocenilo, či už smiechom alebo potleskom. Škoda len, že táto hodina mala iba 60 minút. Uvidíme, koho ďalšieho Monika do svojej talkshow pozve. Filip Tůma, Judit Bárdos aj Ján Koleník sú z hereckej branže, tak sa necháme prekvapiť, či nabudúce do Senca pozve niektorého z ich hereckých kolegov alebo možno… niekoho z úplne inej oblasti. Nechajme sa prekvapiť!

Ján Koleník talkshow event foto Senec

70-200 opäť v hlavnej úlohe

Tento event som fotil s mojou obľúbenou dvojicou objektívov Canon RF 24-70mm f2.8 L IS USM a Canon RF 70–200 mm f/2,8 L IS USM. Asi 90% záberov išlo na dlhé sklo, keďže som prakticky fotil iba z bočných schodov, ktoré lemujú rady sedadiel. Pár záberov som strihol z publika, kde v najvyšších radách bolo niekoľko voľných miest. Snažil som sa čo najmenej rušiť prebiehaním popod pódium, čo ani nebolo nutné, keďže scéna bola prakticky statická.

 

Pri viacerých záberoch som v kompozícii zachoval siluety divákov – tento typ záberu mám na eventoch proste rád 🙂

 

Samozrejme fotenie bolo bez použitia akéhokoľvek doplnkového blesku, takže ISO podľa záberu 8000-12000, uzávierka 1/250, clona od 2.8 do 4.

Ján Koleník talkshow event foto Senec

Páči sa vám moja tvorba?

Ak sa vám páči to čo vidíte – moje blogy či fotografie pomôžte mi ich šíriť do digitálneho sveta. Mne každé fotenie a písanie zaberie niekoľko hodín. Vaša podpora vám zaberie iba niekoľko sekúnd!

 

Stačí ak ma podporíte sledovaním mojich sociálnych sietí:
Facebook: https://www.facebook.com/strobefotografia

Instagram: https://www.instagram.com/strobesk/

 

Prípadne ak uznáte za vhodné, pridajte mi hodnotenie mojej práce tu:

Google: https://g.page/r/CXyzHNpjciUhEB0/review

Facebook: https://www.facebook.com/strobefotografia/reviews

 

A samozrejme, ak budete potrebovať fotografie z eventu, ozvite sa a dohodneme si detaily.

Zopár odkazov

Fotografie z talkshow Moniky Macháčkovej s Jánom Koleníkom

Karin Sarkisjan event fotografia
Predchádzajúci Karin Sarkisjan dojala publikum v Senci
Nasledujúci Akustický koncert Marodi u Saleziánov
Marodi koncert event fotografia

Comments are closed.